Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Юнакові для відновлення після важкої операції необхідний препарат, якого немає в Україні.

По допомогу для 16-річного Артема Александрова просить його мама. Хлопцеві потрібні дорогі ліки, грошей на котрі в батьків уже немає.

Артем – добрий і привітливий парубок, який любить спорт і мріє стати гарним поваром. Він провадив активний і здоровий спосіб життя, займався рукопашним боєм і грав у футбол.

Після завершення 9 класів навчання вирішив залишити школу заради коледжу, де навчають професії його мрії. Однак уже через два місяці навчання дала про себе знати прихована недуга – хлопець почав швидко втомлюватися, з'явилася загрозлива сонливість.

За короткий проміжок часу помітно збільшився лівий бік тулубу. На ультразвуковому дослідженні виявили збільшення нирки, а на комп'ютерній томографії та біопсії – нейробластому четвертої стадії з метастазами в легені та печінку.

Артема поклали в лікарню та провели курс хіміотерапії. Після чого прооперували – видалили хвору нирку та метастази. Післяопераційна терапія передбачає комплексну хіміо- та променеву терапію. Протокол лікування розрахований на 27 тижнів.

Для одужання хлопцю необхідний препарат космеген. Він в Україні не продається – його всіма правдами і неправдами доводиться купувати та завозити з-за кордону. Із 36 флаконів батьки спромоглися придбати 24. У родини тепер самі борги. Гроші на решту ліків брати вже ніде.

Ціна на німецький препарат дуже залежить від коливань валютних курсів. Востаннє родина купувала ліки по 2,5 тис. гривень за один флакон. Їх потрібно ще мінімум 12 – у тому випадку, якщо лікування буде успішним і завершиться у визначені медиками строки. Цього дуже хоче сам Артем, адже мріє із вересня повернутися до навчання та втілити своє покликання – здобути фах і стати поваром.

Допомогти хлопцеві одужати можна грошима на ліки. Кошти можна відправляти переказом на картку Приватбанку 4149 6258 1096 1100. Отримувачем є мама хлопця Александрова Тетяна Володимирівна.

Залиште свій коментар

Вибір редакції