Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допоможіть Надії врятувати життя

Коштів родини вистачало лише на початок лікування

Онча Надія з Миколаївщини за останні 5 років свого життя перенесла чимало випробування, але зараз їй без допомоги небайдужих людей не впоратися.

«Перша вагітність Наді в 2012 році закінчилася передчасними пологами. Дитина, народившись значно раніше терміну, не вижила. Через 2 роки вона знову наважується на спробу відчути радість материнства. Історія повторилася ... У Наді почалися передчасні пологи і, проживши близько двох тижнів, малюк помер. Але не залишаючи надії на щастя стати мамою Надя наважується на третю дитину. У грудні 2016 вона народила здорову доношену дівчинку! Зараз їй 1 рік. Щасливішим за Надю, напевно, нікого не було! Вона щодня раділа успіхам своєї Богданки. Здавалося б, ось воно - щастя, але у жовтні 2017 року Наді поставили діагноз - рак молочної залози стадія IIIA», - розповідають друзі жінки.

Надії вже зробили операцію, видалили пухлину і лімфовузли. Наразі потрібно продовжити хіміотерапію, але грошей, зібраних своїми силами, не вистачає.

«Час зараз коштує дуже дорого, необхідно якомога швидше зібрати суму для хіміотерапії», - кажуть волонтери і благають допомогти.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанку 5168 7551 1394 9214 Онча Надія Іванівна

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції