Допоможіть побороти недугу 6-річній Саші

Дівчинці потрібна трансплантація нирки

6-річна Сашенька з'явилась на світ із діагнозом спинно-мозкова грижа. За кілька днів після народження дівчинці провели операцію з її видалення, але вона пройшла не досить успішно, тож за кілька днів дівчинка знову опинилася на столі у хірургів.

"Після року звернули увагу, що дитина не тримає сечу, звернулись до інституту Урології у м. Київ, де був поставлений діагноз: спинальний сечовий міхур, двосторонній пузирно–нирковий рефлекс", - розповідає мама дівчинки.

Попри лікування Саші, її стан поступово погіршувався. У вересні минулого року у дитини лікарі діагностували хронічну ниркову недостатність. За місяць дитини провели операцію.

"Стан після двостороннього неоуретероанастамозування погіршується. Сашуня постійно приймає ліки, щоб якось підтримувати роботу нирок і сечовивідної системи. Врятує тільки трансплантаця нирки, але у відділенні трансплантації сказали, що її вроджена аномалія розвитку сечової системи - це пряме протипоказання до пересадки", - розповідає мама дівчинки.

Зараз родина шукає порятунку у закордонних клініках. Для обстеження і лікування потрібно більше 11 тисяч доларів, самостійно зібрати суму їм не вдасться, тому вони вимушені звернутися по допомогу до небайдужих.

Реквізити для допомоги:

Картка Приватбанку

Гривня-5168-7572-9322-8740

Долари-4149 4978 1397 4757

Шевчук.А.Ф

https://vk.com/pomogi_sashe_shevchuk

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: