Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допоможіть Владу впоратись з рецидивом раку

Вперше хвороба вразила хлопчика, коли йому було 8 місяців.

Іценко  Владу знову поставили діагноз гострий мієлобластний лейкоз, ФАБ М 1 ( з палочками Ауера ). Тепер побороти недугу можна лише завдяки пересадці кісткового мозку закордоном.  

«Йому  всього 12 років і від вже вдруге стикнувся з цією смертельною недугою. Перший раз він захворів у віці 8 місяців, був успішно пролікований. Восени мама Влада помітила синці на тілі хлопчика, він став дуже в'ялим, в нього пропав апетит. Всі ці симптоми були вже їй знайомі, вона швидко звернулася до лікарів по допомогу. Її найстрашніші здогадки були підтверджені. Хвороба повернулася через 10 років», - розповідають родичі хлопчика.

Влад вже прийняв дві високодозові хімії. Зараз Владик проходить лікування в клініці м.Стамбул. Лікування проходить в борг і складає 17 тис. $

"Будь ласка, допоможіть в фінансовому зборі, мама одна виховує дитину. Влад вже прийняв два високодозових блоку, багато грошей було витрачено в Україні. Без цієї хімії ніяк не обійтися, а саму пересадку кісткового мозку оплатив МОЗ! Без Вашої допомоги йому ніяк не впоратися!  Вся надія на Вашу чуйність", - кажуть волонтери, які допомагають у зборах коштів. 

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанк  4149499643488313

Іценко Олена Валентинівна

https://www.facebook.com/groups/2039383049631377/

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції