Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допоможіть врятувати слух маленькому Степанчику

Хлопчик потрібує термінової операції, щоб не відстати у розвитку.

Степану Фесенку у шість місяців поставили діагноз "повна глухота". Наразі він реагує лише на вібрацію. Наприклад, книжки дитині мама Анастасія Фесенко читає, а ручку хлопчика ставить до горла. Найбільше малий любить бавитися із старшим братом. Утім, зізнається Микита, йому боляче, що Степан не чує.

Звуки Стьопа став промовляти у вісім місяців, коли батьки купили йому слуховий апарат. У батьків зажевріла надія. Утім, виявилось, цей апарат лише тренує слуховий нерв дитини. Він не здатний дати йому слух. Єдиний порятунок – операція із вживлення кохлеарного імпланта. За словами медиків, це потрібно зробити якомога швидше.

"Результати операції будуть вдалими у долінгвальний період. Поки дитина ще не говорить, тому що опеарція є лише половиною успіху. Потім їх ще навчають", - розповів завідувач відділенням отоларінгології Миколаївської обласної дитячої лікарні Микола Марусич.

В Україні такі операції роблять багато років за 800 тисяч гривень. Проте родина не може зібрати таку суму. Операцію можна зробити за державний кошт, але скільки її чекати - ніхто не може сказати. В Інституті отоларингології на наш запит повідомили , що зараз у черзі 302 дітей, Спепан під номером 235, адже на цей рік виділили кошти лише на 76 імплантів.

Втрачений час загрожує розумовим відставанням, яке в дитини проявляється вже сьогодні, каже мама. Щоб врятувати сина, батько цілодобово працює на двох роботах. Родина вже зібрала 100 тисяч гривень, а тепер їхня надія лише на допомогу небайдужих.

Реквізити для допомоги:

Картка Приватбанку: 5168 7573 0662 4604

Фесенко Анастасія Ігорівна

телефон +38 099 081 37 32 (мама Стьопи)

Залиште свій коментар

Вибір редакції