Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допоможіть врятувати Світлану

Жінку вдома чекають троє дітей.

У багатодітній родині  сталася біда: у  молодої мами трьох діток Криштопи Світлани діагностували злоякісний процес.  Прояви захворювання почалися ще у березні 2016 року з безпричинної втрати ваги, слабкості, порушення травлення, збільшення лімфовузлів.  Місцеві лікарі не розпізнали хворобу, тому лікувалися лише симптоми.   

9 лютого 2017 року після  чергового УЗІ Світлану направили до Обласного центру Херсону на комп’ютерну томографію, яка підтвердила підозру на неходжкінську лімфому.

«На даний момент Світлана лікується в Мінську. Лікування потребує великих коштів: на кожну хіміотерапію потрібно близько 55 000 грн. Жінка вже пройшла 7 курсів, що повторюються кожні 4 тижні. Є позитивна динаміка. Попереду ще хіміотерапія (2000$), обстеження ПЕТ КТ (700$) і, в разі позитивних результатів,  рік на дорогих препаратах (один курс близько 1000$)», - розповідають рідні жінки.

Сім’я вимушена звернутися за допомогою до всіх небайдужих людей, організацій, благодійників.

«Будь-яка участь сьогодні дуже важлива. Тато Андрій, син Дмитро, дочка Анастасія та маленький Андрійко (3 роки) сподіваються і вірять, що мама одужає. Маленької допомоги не буває! Кожна гривня - це шанс у боротьбі за життя», - кажуть рідні Світлани. 

Реквізити для допомоги

ПриватБанк

Номер картки №4149497811857400

Криштопа Світлана Анатолїівна

https://www.facebook.com/groups/155441884998326/

Залиште свій коментар

Вибір редакції