Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допоможіть врятувати життя Романа

Юнак проходить лікування в Інституті раку

Довгих сім місяців Борис Роман з мамою їздили по всіх можливих фахівцях, щоб встановити діагноз. Проте нічого лихого лікарі не знаходили, аж поки не виявили Саркому Юінга лівої лопатки, вже на 4 стадії.

Рому госпіталізували і на сьогоднішній день він вже пройшов кілька курсів хіміотерапії. На подальше лікування і порятунок життя у сім'ї грошей немає. 

"Просимо допомогти Роману швидше опинитися в ізраїльській клініці, вони готові Рому прийняти на обстеження з метою зрозуміти його реальну ситуацію і ухвалити рішення про подальше лікування хлопчика. Діагноз у Роми дуже важкий, проте шанс вилікуватись у нього є, але за умови, якщо в потрібний момент будуть у наявності необхідні медикаменти. Будь ласка, відгукніться на благання матері Роми, вона бачить страждання сина, поки лікарі не встановили йому діагноз, і не могла нічим допомогти своїй дитині. А тепер діагноз встановлений, і хоч він і дуже важкий, є шанс допомогти її хлопчикові, але одного професіоналізму лікарів мало, без оригінальних своєчасних медикаментів цей шанс може зникнути", - кажуть друзі юнака. 

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 4731 2191 0182 2850

ШМАЛІЙ ГАННА РОМАНІВНА

Залиште свій коментар

Вибір редакції