Максиму Дикому терміново потрібна допомоги

Хлопцю вдруге діагностували рецидив лейкозу 

Максиму вперше діагноз "гострий мієлобластний лейкоз" був поставлений ще в 14 років, і з того часу почалася його боротьба за життя. Численні блоки сильнодіючого хіміотерапії все ж привели його до довгоочікуваного результату – повної ремісії. Але всього за рік захворювання повернулося: у Максима був діагностований рецидив, і лікування почалося знову.

Після діагностування другого рецидиву у грудні 2015 року, українські лікарі прийшли до висновку, що більше нічим не можуть допомогти парубку, та видали висновок про необхідність лікування за кордоном.

Максим повинен пройти ще одну, вже третю трансплантацію клітин кісткового мозку – тепер уже від нерідного донора. Хлопця готовий прийняти на лікування Науково-практичний центр дитячої онкології, гематології та імунології Республіки Білорусь, однак варто таке лікування дуже дорого – 50 000 доларів США.

Такі кошти родина Максима не тільки не має, але і зібрати їх впродовж найближчого часу не в змозі навіть за участю друзів та рідних. Стан Максима, тим часом, різко погіршується, і, за словами лікарів, у нього в запасі зовсім мало часу для того, щоб почати хіміотерапію...

"Ми звертаємося до усіх небайдужих людей – допоможіть хлопцю пройти обстеження та розпочати лікування! Допоможіть йому зробити цей важливий крок до остаточної перемоги над хворобою", - просять рідні і друзі хлопця.

Реквізити для допомоги

Банк: Приватбанк

МФО: 305299

ЄДРПОУ: 14360570

Призначення платежу:

поповнення карти № 4149 4978 4649 6877

Дикий Максим Григорович

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: