Михайлику потрібна допомога добрих людей

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Реабілітація, яка коштує десятки тисяч гривень, може подарувати дитині повноцінне майбутнє.

Савосько Михайлик у півтора місяця пережив крововилив у мозок, який одразу не вдалося діагностувати, тож кожна згаяна хвилинка негативно впливала на стан мозку малюка. «Лікарі сказали, що причиною стала кровотворна система, яка на той момент не виробляла потрібного для загущення крові ферменту. Половина лікарів взагалі досі не можуть нам пояснити, що тоді сталося», - розповідає мама хлопчика.

Звичайно така подія позначилась на подальшому розвитку дитини і всі навики малюка, які діти зазвичай здобувають під час гри, даються Михайлику лише з допомогою важких і наполегливих реабілітації.

«За цей час ми навчилися сидіти, ходити за одну руку, їсти самостійно деякі продукти, та говорити деякі слова. Хлопчик дуже здібний та допитливий. Нам необхідно потрапити на реабілітацію у місті Харків. Ми там були декілька разів і завжди провозили щось з нових вміннь. Я як мама не можу без сліз дивитися на його старання, на його впертість і багатотисячні спроби знову і знову тримати ложку, йти самому або самостійно гратися з братиком та іншими дітками», - каже мама малюка.

Та все ж нові навички будуть даватись дитині лише з допомогою реабілітацій, які вже непосильні для родини хлопчика. Адже кожна обходиться в десяток тисяч гривень. Вони просять допомогти їхньому малюку пройти потрібну реабілітацію.

Реквізити для допомоги:

Рахунок у Приватбанку 5168742601351582 Савосько Юлія Вікторівна.

Залиште свій коментар

Вибір редакції