На допомогу небайдужих сподівається Арінка Литвин

Дівчинка бореться з пухлиною на обличчі.

Литвин Аріна все своє маленьке життя бореться з хворобою, у неї вроджена, обширна гемангіома (судинна пухлина) голови, обличчя та шиї з обох сторін з рубцевими змінами шкіри, які значно спотворюють личко дівчинки і не дають їй повноцінно розвиватися і адаптуватися в суспільстві.

"Ми проходили тривале медикаментозне лікування, воно зупинило ріст пухлини і відновило всі життєво важливі функції організму дитини. Малятко почало розвиватися і набирати вагу. Але пухлина на личку залишалася яскраво-бордового кольору і займала більшу частину обличчя, голови та шиї", - розповідає мама дівчинки.

Тому батьки, за порадою лікарів, провели донечці кілька лазерних операцій, які допомогли дитині мати майже нормальний колір обличчі, проте значні деформації губ, носа, шкіри обличчя і шиї залишилися.

"Нам можуть реально допомогти фахівці щелепно-лицевої та пластичної хірургії університетської клініки Галле. Для організації лікування нам необхідно 14 953,53 євро. Враховуючи складне політичне та економічне становище в Україні, для нашої сім'ї ця сума просто нереальна", - каже мама і просить допомоги у небайдужих.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки  4149 4978 5062 0230,
Литвин Юрій Іванович

http://vk.com/club53458117

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: