Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На лікування Максимка потрібно 11 тисяч доларів

Дитину чекають спеціалісти у Китаї

Скоро Максимчику виповниться 3 рочки, але його дитинство - це щоденна боротьбу за місце в житті. У Максимка ДЦП, синдром спастичного тетрапарезу з перевагою ніг.

«Синочок був довгоочікуваною дитиною. Він народився на 35 тижні і отримав гіпоксично-ішемічне ураження ЦНС. Наша сім'я робить все можливе, щоб подарувати синові дитинство без болю і сліз. 4 рази ми були на реабілітації у м.Львіві, але бажаного результату ми досягли в Китаї», - розповідає мама Максимка.

Саме там малюк почав тримати голову, з допомогою може сидіти в положенні по-турецьки, а ще знизився тонус у всіх кінцівках, тож тепер він з підтримкою може ходити.

«Максимко інтелектуально дуже розумний і все знає. З'явилось багато звуків і декілька слів. Ми віримо, що з допомогою небайдужих людей ми зможемо поставити на ноги свою дитину. В нас є великі шанси, які дала нам саме китайська клініка. Рахунок, який виставила нам клініка для нас дуже великий - 280 000 грн на 3 місяці. Тому ми вимушені вас просити про допомогу», - каже мама Максима.

Реквізити для допомоги:

Приват банк 4149 4991 1870 8393 Ганусяк Оксана(мама)

https://www.facebook.com/profile.php?id=100021644975000

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції