Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На новорічне диво сподівається хворий 3-річний Олег

Родина Давиденко сподівається на допомогу добрих людей.

У трирічного хлопчика важка недуга - мієлодиспластичний синдром. І щоб дитина вижила потрібна негайна пересадка кісткового мозку. Та коштує вона надто дорого для незаможної родини – сто тридцять тисяч євро. Батьки Олежика просять небайдужих допомогти врятувати сина. Кожна гривня для них на вагу золота.

Він дуже енергійний, постійно усміхається і одразу ж починає гратися навіть з незнайомими людьми.  Олежику три роки. На перший погляд він цілком здоровий хлопчик. Та в маленькому організмі криється страшний діагноз – мієлодиспластичний синдром. Це коли кістковий мозок не може виробляти достатньо клітин крові.  Що з Олежиком щось не так батьки зрозуміли три місяці тому , якраз на його день народження.

«Він дуже зблід, і у нього був кал з кров’ю. Обстежували нас, здавали аналізи і встановили, що в нього синдром», - згадує мама дитини.

Хвороба ця непередбачувана. Непоправної шкоди дитині може завдати будь- яка інфекція і навіть звичайна застуда. Єдиний порятунок для хлопчика - термінова пересадка кісткового мозку від нерідного донора.

Батьки знайшли клініку в Італії, яка погодилася  прийняти маленького пацієнта. От тільки 130 тисяч євро для незаможної сім’ї –  нереальні гроші. Батько Олежика простий зварювальник, мама - у декреті.

«30 тисяч ми вже назбирали за допомогою благодійних людей, в соцемережах, родичі, друзі. Але, на жаль, більше не получається зібрати більшу суму. Тому я дуже прошу небайдужих людей допомогти моєму синові побороти цю страшну хворобу», - просить тато малюка.

Давиденки також звернулися по допомогу до Міністерства здоров’я, але відповіді поки не отримали.

Батьки Олежика дуже просять не залишати їх сам-на-сам з бідою.  І дуже сподіваються, небайдужі дадуть їхньому первістку шанс на життя.

Реквізити для допомоги:

Картка Приватбанку: 5168 7422 0376 0727

Давиденко Михайло 

Залиште свій коментар

Вибір редакції