Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Негайної допомоги потребує Міланка

Негайної допомоги потребує Міланка

Дитині потрібна трансплантація печінки.

Все своє дворічне життя Міланочка Мілеєва відчайдушно бореться за життя, бо народилася з вадою розвитку гепатобіліарної системи, частковою атрезією жовчних шляхів печінки. Тобто дівчинка народилась без жовчного міхура.

Лікарям вдавалось спершу підтримувати стабільний стан дитини і не дати ваді пошкодити печінку, але крихітка часто хворіла, і додаткове навантаження на організм призвело до значного погіршення стану - за короткий період часу печінка була зовсім пошкоджена.

«Боляче і важко бачити, як вона страждає. Вона не може їсти все, що хоче, бігати, грати як інші діти, рости і розвиватися. Мілана часто потрапляє в лікарні, так як необхідно лікувати поточні захворювання, а також підтримувати медикаментозно», - каже мама дитини.

Більше українські лікарі не можуть компенсувати стан, єдиний порятунок ​​- трансплантація печінки. Один єдиний можливий донор для донечки, це її мама Олена.

ЖИЗНЬ - это такой подарок от Бога, но который Мы принимаем как данное. Порой мы даже не задумываемся, что где-то в...

Опубліковано SOS_Миланочка Милеева_Срочная трансплантация печени_SOS Середа, 27 березня 2019 р.

«Нас погодився прооперувати лікар з індійської клініки, навіть в такому важкому стані, як у Мілани. Для цього потрібні гроші. Дідусі й бабусі Мілани живуть на мінімальну пенсію, працює один чоловік, я доглядаю і дбаю про Мілану, живемо в орендованій квартирі. Наші найскромніші заощадження розійшлися за два роки - на харчування, медикаменти, догляд за нею. Суму озвучену в 32 000 доларів без додаткових витрат в клініці нам не потягнути. Просимо вас, допоможіть. Адже з миру по нитці, і життя врятоване», - каже мама дитини

Реквізіти для допомоги:

Пріватбанк - 5168 7554 3972 6114 Мілеєва Олена Олександрівна.

Залиште свій коментар

Вибір редакції