Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Олексій потребує допомоги небайдужих людей

Олексій потребує допомоги небайдужих людей

За останні два роки 30-річний чоловік переніс два інсульти

Олексію для комплексного обстеження в одній із клінік Туреччини потрібно зібрати кілька тисяч доларів, а ще придбати дорогі ліки, з якими він зможе повноцінно жити.

Три місяці тому Олексію встановлений і лабораторно підтверджений діагноз: первинний імунодефіцит, гіперімуноглобулінемія Д-синдром (HIDS). Це спричиняло у юнака впродовж років періодичні лихоманки, головні болі, запалення лімфатичних вузлів, блювання, діареї, збільшення печінки і селезінки, перитоніти, запалення суглобів. «Через те, що хвороба належить до аутозапального синдрому, вона підтримує постійний запальний процес. Протягом 10 років цей процес стримували гормональним лікуванням, але це призвело до остеопорозу. Після генетичного обстеження сину призначили довічне лікування біопрепаратами», - розповідає мама Олексія.

Та найголовніше, що за останні роки у молодого чоловіка сталися два ішемічних інсульти «Лікарі не можуть пояснити їх зв'язок з основним захворюванням, але попереджають, що може статися і третій, і четвертий… Другий інсульт забрав у сина пам'ять. Ходити і вправлятися обома руками вже виходить майже добре. Але 8 місяців майже темряви - син спав до 18 годин на добу», - пригадує мама Олексія.

Саме тому потрібне якісне обстеження за кордоном, щоб виявити причини інсультів і зупинити їх, а також провести реабілітацію після них. Та й почати дієве лікування від основного захворювання. На все потрібно тисячі доларів, яких родина не має, тому просить про допомогу.

Банківські реквізити:

Банк-ПАТ «Приватбанк»
 IBAN - UA863052990000026205677398170
 код ЄДРПОУ - 41768885      
 отримувач -  Ратов Олексій Олегович
Код РНОКПП отримувача 3292201539
номер картки 4149 4993 4393 1570

Залиште свій коментар

Вибір редакції