Подаруйте шанс Богдану на повноцінне майбутнє

Дитину чекають в реабілітаційному центрі.

Богданчик народився передчасно, на 35 тижні вагітності, і у нього виникли проблеми з самостійним диханням. Відтак нестача повітря спричинила у малюка сильні вади зі здоров'ям.

"Поставили діагноз: дихальна недостатність високого ступеня, асфіксія важка, недоношеність 1 ступеня. І тільки в 2 і 7 міс. нам поставили основний діагноз - ДЦП. Нижній спастичний параперез. Зараз Богдану 6 років. Розумово він не відстає від однолітків, але, на жаль, досі не може сам стояти і ходити", - розповідає мама хлопчика.

Жінка також додає, що лікарі дають всі шанси на те, що Богдан буде самостійно ходити, але йому потрібна для цього спочатку кваліфікована допомога.

"Для ходьби ми використовуємо нашу коляску, він її возить за ручку (коляска досить важка і велика, але таким чином тренуються наші м'язи). Кожен курс реабілітації покращує стан Богданчика, і я робила все, щоб забезпечити йому все необхідне, але зараз у нас зовсім не вистачає коштів, я вже не знаю, що далі робити. Зараз нам необхідно пройти поточну реабілітацію, тому сподіваюся на допомогу. Так хочеться, щоб синок був, як інші дітки, щоб у нього було щасливе, нічим не ускладнене дитинство", - просить мама дитини.

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанку: 5168-7555-2735-2286 Мажуга Ольга Олегівна.

Залиште свій коментар