Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Посилена реабілітація дасть Софійці шанс навчитися самостійно сидіти і ходити

Мамі вже не під силу оплачувати потрібне лікування доньки

Софійка з Чернігова - довгоочікувана і пізня дитина, через багатоводдя вона народилася передчасно, на 30 тижні, в тяжкому стані. Були встановлені діагнози: вроджена вада розвитку шлунково-кишкового тракта (атрезія стравоходу без нориці), тяжке гіпоксично-ішемічне ураження ЦНС з ВШК ІІІ ступеня з обох боків,  вентрикулодилятація ІІ ступеня з обох боків, набряк головного мозку.  Після народження зроблена операція, виведена гастростома. В лікарні перебувала 4 місяці.

В 1 рік 8 місяців в Охматдиті їй зробили пластику стравохода. Коли готувалися до операції,  обстежили головний мозок і поставили нові діагнози: вроджені вади розвитку головного мозку - шізенцефалія, гіпоплазія лобових часток, мозолистого тіла, внутрішня гідроцефалія.

«В 2 роки 9 місяців зробили хірургічну корекцію спастичного підвивиха лівого стегна. Зараз доньці 3,6 року вона самостійно не їсть через рот, продовжую годувати через гастростому; самостійно не сидить, не перевертається, не ходить, не тримає голову. За три роки Софійці було зроблено три операції власними коштами, оплачували курси реабілітації», - розповідає мама дівчинки

Дитину виховує мати-одиначка, яка працювати не може через постійний догляд дитини і стареньких батьків.

«Без сторонньої допомоги нам вже не впоратися. Тож звертають до всіх - допоможіть  перемогти хворобу, подарувати дитину можливість повзати, сидіти, ходити», - просить мама дівчинки.

Реквізити для лікування:

Приватбанк 5168 7427 0884 1279

Басанець Тетяна Володимирівна

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції