Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Родина Ілони Сухань збирає гроші на пересадку нирки дівчинці

Дівчинка роками бореться з недугом.

Ілона Сухань страждає від хронічної ниркової недостатності, яку в неї діагностували в восьмирічному віці.

Спочатку дівчинку лікували вдома. Після різкого погіршення стану у день Святого Миколая її госпіталізували. Лікарі призначили діаліз, який робили чотири рази на день.

Усе було стабільно, доки дівчинка не захворіла на перитоніт. Інфекція потрапила в трубку і лікарі вирішили перевести Ілону на складніший вид діалізу.

Подруги Ілони діляться - вона добра, весела та енергійна, якби не одне "але". Після діалізу погіршується настрій і самопочуття. Та попри всі хвороби дівчинка мріє стати моделлю і має неабияку підтримку подруг. Аби хоча б трохи забути за хворобу дівчата тренують дефіле. Прямо у лікарняній палаті вони влаштовують імпровізоване показ.

Тим часом лікар попереджає - гемодіаліз може замінити роботу нирки, проте це - не на все життя. "Вони відстають у зрості, розвитку. У них всі процеси уповільнені. Найкращий варіант – це пересадка нирки. Чим скоріше це станеться, тим краще", - повідомила завідувач Відділення інтенсивної терапії хронічних інтоксикацій Пономарьова Марія.

Наразі родина збирає 60 тисяч євро на операцію в Білорусі. Мама, що постійно знаходиться біля дитини, не може вийти на роботу. Їй допомагають лише брати. А тато про хворобу доньки знає, але від своєї дитини відвернувся.

Реквізити:

КАРТА ПРИВАТБАНКУ 5168 7556 1791 5265

СУХАНЬ МАРИНА ВАЛЕРІЇВНА - МАМА ІЛОНИ 

Тел.: 0985155899

ВідеоДопомоги небайдужих потребує 14-річна Ілона, яка три роки живе у лікарняній палаті

Білі стіни лікарняної палати Ілона прикрасила новорічною гірляндою, бо вона живе там уже три роки. До лікарні її прив’язала хронічна ниркова недостатність, яку діагностували ще у 8 років. Спочатку лікувалися вдома, але стан погіршився. Та попри все дівчинка мріє одужати та стати моделлю.

Допомоги небайдужих потребує 14-річна Ілона, яка три роки живе у лікарняній палаті

Залиште свій коментар

Вибір редакції