Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Родина Ковтуненків просить про допомогу у лікуванні сина Андрія

Дитині потрібні дорогі ліки

Андрійко Ковтуненко хворіє з самого народження. Дитину двічі обстежували закордонні лікарі. Безліч діагнозів. Андрюша переніс три операції по видаленню пахової грижі. Наразі діагноз дитини: Симтоматична епілепсія, хронічній гастродуоденіт хелікобактерної етіології, стадія нестійкої ремісії. Рефлюксна хвороба. Астма.

«Після приїзду з клініки, ми виконували всі рекомендації закордонних лікарів. Та з часом призначені ліки перестають діяти. Коли трапляється напад, він поводить себе неадекватно, він не реагуває на нас, під час нападів доводиться тримати силою дитину, він кричить в істериці. Коли все припиняється, він нічого не памятає», - переконує мама малюка.

Зараз хлопчику виписали нові ліки, які допомогають, але є дорогими для родини.

«Є великі шанси на те що дитинка вилікується завдяки цій терапії. Ми бережемо його як можемо. На жаль, в нас запаси закінчились, препарат до кінця місяця залишився.Тому ми мусимо звернутись до небайдужих людей за допомогою, щоб придбати ліки для Андрющі. Ми дуже сподіваємось на небайдужих людей. Так як в нас працює лише тато в родині, в якого також дороге лікування до кінця життя. Він переніс інфаркт три роки тому», - розповідає матір Андрійка.                                                                                         

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 5168 7420 1963 5691

Ковтуненко Ольга Миколаївна

Залиште свій коментар

Вибір редакції