Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Родина Петленків просить допомоги в лікуванні двох дітей

І син, і донька мають інвалідність.

ДЦП, спастична диплегія, правосторонній тетрапарез, гіміопарез мозолистого тіла, збіжна косоокість обох очей – це діагноз трирічної Ганни. ДЦП, двобічний синдром Бабінського,ЗПМР,функція руки другого рівня MACS,рухові порушення 3 GMFCS – а це діагноз її братика 4-річного Сашка.

Петленко Саша

«Анюта у свої 3 рочки має вагу 10кг, вона не сидить, не стоїть, а Сашко після ретельних занять і реабілітацій вже почав самостійно ходити, говорити, володіти руками», - розповідає мама.

Ганусі наразі провели складну операцію на ніжках. Надалі її чекає реабілітація, її ж потрібно і для Сашка, щоб закріпити навички і отримати нові.

Петленко Ганна

«Сльози навертаються, серце стискається дивлячись в ії жалісні оченята, які просять допомоги і підтримки. Хочеться бачити своїх діток рухливими, щасливими, люблячими світ, в якому живуть. Їм дуже важливо пройти курс реабілітації. Це їхнє спасіння. Надіємось і віримо у небайдужість, хто має бажання і змогу допомогти. Суми завеликі і непід'ємні для нашої родини, всі запаси вичерпані, а грошей потрібно багато», - каже мама дітей.

Реквізити для допомоги:

BANK AVAL

4149 5010 1008 5638

4188 3710 2151 3883

Петленко В.

Залиште свій коментар

Вибір редакції