Софійці потрібна посилена реабілітація

Поки дівчинка маленька, в неї є всі шанси наздогнати у розвитку однолітків

Софійка під час народження отримала важку краніоцеребральну пологову травму. Довгі 9 місяців дитина перебували в стаціонарі на лікуванні, не могли вилікувати пневмонію.

"Але моя дочка впоралася з цим захворюванням. Тільки-но нас виписали, ми поїхали проходити реабілітацію, і у Софії – перші успіхи в розвитку, ми втратили дуже багато часу, зараз Софія погано тримає голову, не сидить, не плазує, не цікавиться іграшками. Для того, щоб нам наздогнати своїх однолітків, потрібні постійні реабілітації", – розповідає мама дитини.

Зараз Софії 11 місяців, її діагноз - патологія ЦНС, мікроцефалія, церебральний тетрапарез, бульбарний синдром, симптоматична епілепсія та ще багато супутніх.

"Діагнозів багато, тому і лікуватись потрібно постійно, ми за цей час вичерпали всі свої фінансові ресурси, а тепер, крім медикаментозного лікування, потрібно проходити постійні реабілітації, масажі, заняття з реабілітолагами та інші процедури, які коштують дуже дорого, але тільки завдяки їм ми зможемо стати на ніжки. Прошу у всіх допомоги, допоможіть моїй донечці стати повноцінною дитиною, я невпинно вірю, сподіваюся і знаю, що Соня буде здоровою дівчинкою", - просить мама Софійки.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

Карта ПриватБанку 4149 4378 5408 9552

Гиря Ніна

Залиште свій коментар

Наступна публікація