Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Софійці потрібна посилена реабілітація

Поки дівчинка маленька, в неї є всі шанси наздогнати у розвитку однолітків

Софійка під час народження отримала важку краніоцеребральну пологову травму. Довгі 9 місяців дитина перебувала в стаціонарі на лікуванні - не могли вилікувати пневмонію.

"Але моя дочка впоралася з цим захворюванням. Тільки-но нас виписали, ми поїхали проходити реабілітацію, і у Софії – перші успіхи в розвитку, ми втратили дуже багато часу, зараз Софія погано тримає голову, не сидить, не повзає, не цікавиться іграшками. Для того, щоб нам наздогнати своїх однолітків, потрібні постійні реабілітації", – розповідає мама дитини.

Зараз діагноз Софії - патологія ЦНС, мікроцефалія, церебральний тетрапарез, бульбарний синдром, симптоматична епілепсія та ще багато супутніх.

"Я зв'язалася з клінікою в Китаї, вони готові навчити Софію ковтати. У них великий досвід роботи з такими дітьми, але лікування дуже дороге. Вони виставили рахунок в розмірі 11254 дол. У мене немає можливості оплатити таке лікування. Я звертаюся до всіх небайдужих, подаруйте моїй дівчинці щасливе дитинство. Адже вона з самого народження бореться за це життя. Тільки завдяки вашій допомозі ми врятуємо життя маленькій людині", - просить мама Софійки.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

Карта ПриватБанку 5168 7573 4306 8260

Гиря Ніна

https://www.facebook.com/groups/175415479720350/

Залиште свій коментар

Вибір редакції