Термінової трансплантації печінки потребує Марійка

Батьки збирають кошти на післяопераційну реабілітацію та ліки

У 7 місячної Лужної Марії вада печінки, яку виявили, коли дитині було 4 місяці. Їй був встановлений діагноз : Хронічний вроджений гігантоклітиний гепатит з обструктивною холангіопатіею та початковими ознаками циротичних змін. Стійкий морфологічні та функціональні порушення роботи печінки.

"На початку місяця дівчинці було проведене хірургічне втручання – лапаратомія, ревізія гепато-дуоденальної ділянки, холангіографія, зі спробою виправити ситуацію, та нажаль це не допомогло. Зі слів лікарів, окрім трансплантації печінки, нічого не допоможе", - розповідає батько дитини.

На сьогоднішній день стан дитини важкий, дівчинка з мамою знаходяться у клініці в столиці. Батьки витрачають чималі суми на поточне лікування, тож зібрати потрібну суму на післяопераційну реабілітацію та ліки самостійно не можуть.

"Кожного дня на підтримку стану дитини ми витрачаємо близько 500 грн., попереду нас очікують два обстеження, вартістю близько 4 тис. грн. кожне", - розповідає тато і просить фінансової допомоги у небайдужих.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 4149 4978 7004 8784

Лужний Олег Тарасович

моб. тел. (068) 484-38-87

дом. тел. (035-48) 2-29-48

ВідеоРодина семимісячної Марійки з Тернополя сподівається на допомогу небайдужих

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: