Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ростик потребує підтримки добрих людей

Батьки збираються кошти на закордонне лікування.

Ростислав народився глибоко недоношеним, шляхом екстреного кесаревого розтину на 28-29 тижні вагітності. За життя дитини медикам довелося поборотися, але стан здоров’я хлопчика досі викликає занепокоєння.

«У патології новонароджених ми пережили стільки всього, що зараз навіть боляче згадувати. Перенесли гепатит невідомої етіології, трансамінази у нас просто зашкалювали, на УЗД голови у нас були збільшені шлуночки мозку, була підозра на гідроцефалію. Але, дякувати Богу, ми обійшлися всього лиш гідроцефальним синдромом. У перший рік життя Ростислав був екстрено оперований через пахову грижу, що значно відкинуло його розвиток назад. У рік нам було поставлено дуже невтішний діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез, подвійна геміплегія затримка психічного і стато-моторного розвитку», - розповідає мама хлопчика.

Три подальші роки реабілітації не давали бажаного результату, тож родина хлопчика мріє спробувати отримати допомогу спеціалістів за кордоном. Словацька клініка виставила рахунок у 4162 євро.

Реквізити для допомоги:

Карта Приватбанк: 5169 3600 0161 0587

Грищенко Владислава Олексіївна

https://www.facebook.com/groups/312572482605052/

Залиште свій коментар

Вибір редакції