Турецькі лікарі рятують життя Віталія

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Турецькі лікарі рятують життя Віталія

Чоловіку потрібні кошти на оплату лікування

Місяць тому у Віталія заболіло горло, а потім додалося кровотеча ясен, яку не могли спинити впродовж кількох днів ані пігулки, ані уколи. Тож зрештою Віталій опинився в лікарні, де швидко зробили аналізи і виявили у нього гостру лейкемію.

«Нам сказали, що можливо знадобиться трансплантація кісткового мозку.  Протягом двох днів у Рівному нам не могли спинити повністю кровотечу. Тому ми невідкладно почали шукати клініку у Туреччині і нас одна з них на другий день вже чекала», - розповідає дружина Віталія.

Місцеві лікарі визначили, що зараз хвороба у чоловіка на тій стадії, що можна лікувати хіміотерапією і пересаджування клітин не знадобиться, і це була добра новина, але додалася і погана - у чоловіка почали відмовляти нирки.

«Окрім основного діагнозу, у нас виявили анемію, інформацію крові і ниркову недостатність (нирки працювали на 25% із 100%). Віталіку назначили діаліз, постійно вводять плазму. Його перевели на рідку дієту і також уводять їжу через крапельницю. Нам зараз роблять перший етап лікування Віталій отримав 4 хімії і зараз продовжує пити таблетки. А 11.05.2021 року в нього додалася вірусна пневмонія. Стан Віталія стабільно важкий», - розповідає дружина.

Зараз вартість лікування чоловіка становить 75 тисяч доларів, хоча спершу йшлося про понад 150 тисяч. Та все ж навіть така сума для родини чоловіка захмарна, більшу частину коштів їм вдалося зібрати, у збиранні решти - вони дуже сподіваються на допомогу небайдужих.

Реквізити для допомоги:

5457 0822 2884 6692 Картка ПриватБанку (Боровець Петро  - батько Віталія)

4149 4993 8689 1970 валютна картка ПриватБанку (Боровець Петро)

5375 4141 2766 9025  Картка МоноБанку (Боровець  Петро)

Сторінки в Інтернеті 

https://www.facebook.com/borovec.xx

Наступна публікація