Українці долучаються до порятунку життя екс-учасника гурту "ТНМК" Ділі

Артист декілька місяців бореться з раком.

Український музикант Едуард Приступа, відомий як Діля, кілька місяців тому почув від лікарів невтішний діагноз – рак. Спершу музиканту з родиною вдавалось самотужки сплачувати за потрібне лікування, проте віднедавна ситуація загострилася і суми стали непідйомними.

"Я був на прийомі у лікаря, він роздивився ще раз і сказав, що далі ми не можемо тягнути і треба рятувати, треба робити операцію і проходити хіміотерапію", - розповідає музикант.

У те, що минеться без хірурга, Діля вірив кілька місяців. Та у січні аналізи різко погіршилися. Безліч досліджень та чотири різні лікарі свідчили - рак на другій стадії, вражена лімфатична система.

"Я взагалі довго тягнув в плані того, що я думав, що витягну якось сам, намагався, щось родина допомагала, але вже все вичерпалося", - каже Діля.

Тож виклав заклик про допомогу у соціальній мережі. Її одразу ж поширили сотні користувачів. Такої підтримки, каже Діля, не чекав. Його колеги допомагають як можуть. Спільними зусиллями уже є 13 тисяч доларів. На перший час необхідно щонайменше 20. Стільки ж може знадобитися на хіміотерапію - точних цифр до операції не називають.

В ізраїльській клініці дають 88% на успіх і готові почати лікування уже цього тижня. Музиканту залишилось знайти кошти на повен курс лікування. Тож він і його друзі закликають усіх небайдужих людей долучитися до збору потрібної суми. 

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанку 5168 7423 0064 0715

Приступа Едуард

ВідеоКолишній учасник гурту "ТНМК" Діля збирає гроші на операцію за кордоном

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: