Сакварелідзе упіймав одеського суддю на ухваленні неправосудних рішень

Судді оголосили підозру.

Одеська обласна прокуратура повідомила про підозру судді Київського районного суду Одеси. Він підозрюється в ухвалені завідомо неправосудних рішень.

Про це у своєму Фейсбуці повідомив заступник генерального прокурора Давід Сакварелідзе, зазначивши, що підозру було вручено за його дорученням.

За словами Сакварелідзе, в цивільній справі підозрюваний визнав недієздатним громадянина і призначив йому опікуна без проведення необхідної для цього експертизи, а також без участі у процесі органів опіки та піклування. Крім того, він допустив це рішення до негайного виконання, не встановивши строку для його оскарження.

 

Сегодня по моему поручению Одесская областная прокуратура сообщила о подозрении судье Киевского районного суда г. Одессы...

Posted by Davit Sakvarelidze on Tuesday, February 9, 2016

"Як результат - двоє неповнолітніх дітей втратили спадщину, яка законно їм належала. І це, на жаль, не єдиний факт вчинених порушень", - написав Сакварелідзе.

Він також зазначив, що розглядаючи іншу цивільну справа, суддя фактично вивів заставне майно, внаслідок чого підприємство не змогло виконати свої кредитні боргові зобов'язання. При цьому, ці кредитні зобов'язання були переведені на інше публічне акціонерне товариство рішенням цього ж судді.

 
Прокурор отдела прокуратуры области сообщает о подозрении судь...

ПРОКУРОР ВІДДІЛУ ПРОКУРАТУРИ ОБЛАСТІ ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ПІДОЗРУ СУДДІ КИЇВСЬКОГО РАЙОННОГО СУДУ М. ОДЕСИ

Posted by Прокуратура Одеської Області on Tuesday, February 9, 2016

Нагадаємо, днями за результатами проведеної службової перевірки до дисциплінарної відповідальності притягнули п'ятьох співробітників прокуратури Одеської області, а саме - начальника одного з відділів, колишнього начальника відділу з нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби, двох прокурорів і слідчих.

ВідеоЧи вдасться перезапустити судову систему

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: