Аварія на "Рівнеазот": на підприємство не пускають екологів

Аварія на "Рівнеазот": на підприємство не пускають екологів

Фото: УНІАН

Фахівці перевіряють ґрунт навколо підприємства.

Чи забруднений ґрунт на десятки кілометрів довкола "Рівнеазоту", де сталася аварія, нині досліджують екологи. 

Про це розповіли у ТСН.Ранок 22 липня. 

Результати, обіцяють фахівці, будуть за кілька днів. Утім, на саме підприємство, попри обіцянки керівників, екологів не допустили. Тож нині вони готують документи, аби таки провести там перевірку.

Позапланові інспекції планують і на інших хімзаводах України. Спеціалісти також з'ясовуватимуть, чому про надзвичайну ситуацію на "Рівнеазоті" не повідомили екстрені служби, а вони дізналися про це через соцмережі. 

"Керівник підприємства чи відповідальна особа повинні відразу повідомити про аварію. Фактично ж наші служби знали від засобів масової інформації. Інспектори виїхали, а не були допущені до перевірки. Це найбільше обурює", - наголосив міністр захисту довкілля та природних ресурсів Роман Абрамовський. 

Новини України: екологи досліджують ступінь забруднення ґрунту після аварії на заводі "РівнеАзот"

Новини України: екологи досліджують ступінь забруднення ґрунту після аварії на заводі "РівнеАзот"

Нагадаємо, аварія через розгерметизацію трубопроводу з викидом нітрозних газів на підприємстві "Рівнеазот" сталася 20 липня. Тоді місцеві зафільмували, як над хімпідприємством здійнялася велика помаранчева хмара. Кілька лабораторій одразу почали перевіряти повітря: небезпеки для людей не виявили. Порушення правил безпеки розслідує поліція.

Повʼязані теми:

Наступна публікація