Бойовики почали накривати військових 120-ми мінами та із БМП просто під час знімання ТСН

Бойовики почали накривати військових 120-ми мінами та із БМП просто під час знімання ТСН

Після кількох ворожих мін, що впали біля наших укріплень, ворог вивів БМП

Ворожий мінометний удар по околицях Південного на Донеччині відбувся зненацька, кілька мін впали надвечір середи. А потому у бік наших укріплень з ворожих бронемашин полетіли набої. У небі над териконами наші бійці побачили дрони, які ймовірно й корегували обстріли українських укріплень і цивільної інфраструктури.

Про це йдеться в ТСН.16.45.

Окупанти на Горлівському напрямку знахабніли. Щодня стріляють з мінометів великого калібру. На цих позиціях навпроти Горлівки бійці не вірять ні в перемир’я, ні в обіцянки окупантів його дотримуватись.

На спостереженому посту хлопці обережно, не висовуючись спостерігають за ворогом. Терикони навпроти - панівні висоти, це вже їхня територія з добре вишколеними убивцями і зброєю від "Росвійськоторгу". «Були б там місцеві, ми б тут довго не стояли, ми вперед б пішли, але там добре навчені люди», - каже військовослужбовець.

За тими териконами і кинутими шахтами окупанти ховають важке озброєння і техніку. В чому знімальній групі вдається переконатись особисто, адже саме під час знімання починається обстріл. Бійці ховаються під землю, а десь поруч починають рватись міни переорюючи все довкола. «По звуку – 120, просто серед дня», - кажуть військові.

Новини з фронту: на околицях Південного впали кілька мін

Новини з фронту: на околицях Південного впали кілька мін

І окупантів не зупиняє близькість селища і цивільних людей. «Таке перемир’я, така «червона лінія», яку Путін їм визначив», - додає військовослужбовець.

Після виступу Путіна наші хлопці на фронті чогось подібного очікували від окупантів, були готові, але щоб так швидко ворог відкрив огонь. Після кількох ворожих мін, що впали біля наших укріплень, ворог вивів БМП. Його добре було чути.

У той бік, куди цілила ворожа бронемашина – якраз  мирне містечко з цивільними, які стали заручниками агресивного і вбивчого Кремля.

Кореспондент Руслан Ярмолюк

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Загострення на Донбасі: останні новини
Наступна публікація