Локдаун у Києві: як і де отримати спеціальні перепустки на транспорт

Локдаун у Києві: як і де отримати спеціальні перепустки на транспорт

У столиці громадський транспорт працюватиме лише для перевезень працівників підприємств критичної інфраструктури.

Від 5 квітня у Києві і маршрутки, і тролейбуси, і метро, й інші види громадського транспорту, працюватимуть за спеціальними перепустками пасажирів

Про особливості столичного локдауну під час ефіру ТСН.19:30 розказав перший заступник голови міської державної адміністрації Микола Поворозник

- Спеціальні перепустки: коли видаватимуть та скільки заплановано видати? Чи возитимуть за ними і приватники, чи тільки "Київпастранс"? 

"1 квітня, після засідання міської комісії, яка затвердить відповідне рішення, буде зазначений порядок отримання перепусток для (в першу чергу) працівників критичної інфраструктури: це стосується медицини, транспорту, соціальних працівників, житлово-комунального господарства, рятувальників, військових та поліції. Перевозити пасажирів буде громадський транспорт, який від 5 квітня переходить в спеціальний режим роботи", - розказав Поворозник.

Вся транспортна інфраструктура міста працюватиме, але тільки для пасажирів зі спеціальними перепустками:

"Підприємці будуть отримувати перепустки в департаменті підприємництва міської адміністрації, медична галузь - в департаменті медицини в районних адміністраціях. У нас вже є відпрацьовані правила видачі перепусток, вся інформація буде опублікована. За три дні ми зможемо забезпечити перепустками всіх, хто від ранку 5 квітня повинен вийти на роботу для забезпечення життєдіяльності міста", - зазначив заступник голови КМДА.

Новини України: заступник голови КМДА пояснив особливості нового карантину в столиці

Новини України: заступник голови КМДА пояснив особливості нового карантину в столиці

Нагадаємо, у питанні спеціальних перепусток влада керується виключно епідеміологічною ситуацією в місті. Також у столиці закрили школи та дитсадки.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація