Степанов відповів, чи буде в Україні загальнонаціональний локдаун

Степанов відповів, чи буде в Україні загальнонаціональний локдаун

Фото: Associated Press

Голова МОЗ пояснив, що у разі локдауну економіка країни зупиниться.

Загальнонаціонального локдауну в Україні через стрімке поширення коронавірусу найближчим часом не буде. Обмеження вводитимуться лише у конкретному регіоні, де є спалах COVID-19.

Про це розповів міністр охорони здоров’я Максим Степанов в ефірі "Сніданку з 1+1" 23 березня.

Зі слів голови МОЗ, наразі найскладніша ситуація із коронавірусом у Львівській, у Вінницькій, у Миколаївській областях. Водночас, в Івано-Франківській області фіксують покращення і регіон може вийти з "червоної" зони найближчими днями.

"Не плануємо (загальнонаціональний локдаун. - Ред.). Будемо йти по регіонах. Тобто ми вводимо регіон. Умовно кажучи, зараз ми ввели Київ, Сумську, Одеську область, а Івано-Франківська область, я думаю, за кілька днів вже вийде з червоного рівня", - висловився Степанов.

Очільник МОЗ пояснив, що запроваджуючи локдаун треба знаходити баланс між епідеміологією і економікою країни.

"Ми ж говоримо, що нам ще баланс треба знайти. Тобто зараз ми запровадимо локдаун такий, як у Франції з комендантською годиною і все решта. А що далі? Що далі будемо робити? Ми ж завжди знаходимо баланс між епідеміологією і економікою з точки зору, щоб і не розповсюджувалася хвороба і не зупинити економіку країни", - пояснив Степанов.

Нагадаємо, голова уряду Денис Шмигаль анонсував поновлення виплат українським підприємцям, які через посилення карантину у "червоних" зонах змушені тимчасово припинити роботу. Профільні міністерства мають розробити алгоритм виплати компенсацій.

Радник керівника Офісу президента Андрія Єрмака Тимофій Милованов пояснив, що нова компенсація українським підприємцям буде розраховуватися у межах середньої зарплати в регіоні. 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов про вакцинацію та загальнонаціональний локадун

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов про вакцинацію та загальнонаціональний локадун

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація