У Львівській області гадюки  покусали дітей: як це сталося

У Львівській області гадюки  покусали дітей: як це сталося

Фото: wikimedia.org

Двох дітей за один день укусили змії у Львівській області.

На Львівщині з укусами гадюки до лікарні потрапили одразу двоє дітей. 10-річна дівчинка з мамою йшла до лісу по малину і зустрілася з отруйним плазуном. А 16-річний хлопець наткнувся на гадюку на полі під час жнив. 

Про це  йдеться у ТСН.Ранок 28 липня.

Принаймні тиждень потерпілі будуть в реанімації, адже зміїна отрута може викликати тромбози. В обох дітей доволі легкий перебіг, каже лікар, бо плазуни були невеликі, тож вприснули не багато отрути. 

Сироватки від укусів гадюки в Україні немає, тому лікують таких пацієнтів симптоматично - проводять інтоксикаціну і проти-набрякову терапію. 

Фахівці ж нагадують - гадюки першими не нападуть. А щоб уникнути зустрічі з ними у лісі чи полі треба ретельно дивитися під ноги. Взувати закрите взуття і щільні штани.

"Я спочатку не відчула, що вона вкусила, а потім почало пекти. Коли вона вкусила ще лежала скручена, а потім поповзла в траву", - сказала Вероніка Кльоб, пацієнтка.

"Якщо вас вкусила гадюка потрібно зняти верхній одяг, зняти взуття, для того щоб не було стискання кінцівок і мобілізувати кінцівку, тобто нею не потрібно рухати. При можливості місце укусу просто обробити антисептиком, покласти лід", - додав Тарас Борачок, лікар-анестезіолог.

Новини України: двоє дітей із Львівської області опинилися в реанімації – їх вкусили гадюки

Новини України: двоє дітей із Львівської області опинилися в реанімації – їх вкусили гадюки


 

Повʼязані теми:

Наступна публікація