Будні військових у Афганістані

Військова кампанія у Афганістані почалася у 2001 році, наразі загальна кількість дислокованих військових у країні перевищила 100 тисяч.

Кількість військовослужбовців США в Афганістані вже, вперше з 2003 року, перевищила число американських військових в Іраку. Вторгнення союзних військ під проводом американців до Афганістану стало відповіддю на теракти 11 вересня 2001 року. Кампанія почалася у жовтні 2001 року.

Згідно з даними, опублікованими Пентагоном, у Афганістані зараз дислоковані близько 94 тисяч американських військових. Очікується, що кількість військовослужбовців у Афганістані у серпні досягне 100 тисяч.

Британія вирішила замінити регулярні війська "у гарячих точках" найманцями. У Афганістані британьскі військові представлені Бригадою королівських гуркхів-стрілків, яка складається з представників невеликого непальського народу. Гуркхи вже 250 років служать британській короні. Тільки за останні 20 років гуркхи були на службі на Фолклендських островах, у Косові, Сьєрра-Леоне, Боснії та Афганістані.

Повʼязані теми:

Наступна публікація