Синоптики обіцяють потепління лише за кілька днів.

Зима повернулася до країн Європи. Регіони оповиті нехарактерними для середини квітня холодом, аж до заморозків. Cнігопади замели дороги в Німеччині, Польщі, Чехії, Словаччини, Румунії, Угорщини, Австрії, Швейцарії і України.

У Великодній понеділок в Німеччині випав сніг. Рятувальникам довелося обрізати засніжені гілки дерев, вони стали важкими і небезпечними для перехожих. Автострада між містами Гаген і Ольпе була заблокована заторами довжиною до 10 кілометрів.

Снігопади обрушилися і на сусідню Австрію. У Відні нічна температура впала до -1 градуса. На дорогах аварії і затори. В регіоні Тіроль висока загроза сходження лавини.

В Угорщині через снігову бурю повалені дерева і обірвані лінії електропередачі. Поліція рекомендує водіям утриматися від далеких поїздок.

Україна також страждає від лютого квітня. У Чернівцях через негоду призупинили навчання у школах міста від 20 до 24 квітня включно. Також на позапланові канікули пішли школярі на Запоріжжі, Дніпропетровщині, у Миколаєві та на Харківщині.

Холодна погода в Україні протримається до 25 квітня включно. Про це повідомив представник Укргідрометцентру на засіданні міжвідомчого оперативного штабу державної комісії з питань ТЕБ та НС щодо ускладнення погодних умов в Україні.

Залиште свій коментар