ООН в Україні допомогло півтисячі переселенців відкрити бізнес

Максимальна сума, яку можна отримати на власну справу, - 200 тисяч гривень.

Представництво ООН в Україні надає фінансову допомогу переселенцям із Донбасу та Криму, які хочуть відкрити власну справу, йдеться у сюжеті ТСН.16:45.

До представництва зі своїми ініціативами звернулися вже чотири тисячі шукачів. Одна з таких шукачок – Ольга Арчибасова. Вона працювала на Донецькій ткацькій фабриці. Доросла до посади комерційного директора, життя пішло вгору - кар'єра, достаток, власне помешкання. Але у 2014 році все змінилося.

Сьогодні Ольга має невеличкий кавовий бізнес неподалік столиці. Вона подала заявку на отримання гранту з програми розвитку ООН. І отримала початковий капітал на відкриття власної справи.

Ольга дотрималась умов грантової програми і створила чотири робочі місця. В українському представництві ООН, кажуть, що отримати грант не складно, головне - аби ідея була економічно виправданою. Суму, каже Янтомас Хімстра, можна отримати максимальну 200 тисяч гривень.

Представництво ООН в Україні дає гроші переселенцям на розвиток власної справи

Йдеться про фінансову допомогу переселенцям із Донбасу та Криму. Треба лише представити цікаву ініціативу. До представництва звернулися вже чотири тисячі шукачів.

"Ми отримуємо високу кількість таких заявок, тому ми маємо відбирати найкращі. До речі, історія про дівчину, яка відкрила бізнес з обсмаження кави, справді надихає. Вона дуже наполеглива. Тому в неї все вдасться", - впевнений директор представництва програми розвитку ООН Янтомас Хімстра.

Але сьогодні виживати малому бізнесу не так-то й просто. Особливо зважаючи на високу конкуренцію.

В українському представництві ООН кажуть, що за останні два роки від переселенців вони отримали аж 4000 заявок на отримання грантів. За цей час, завдяки підтримці ООН в Україні, на півтисячі бізнесменів побільшало.

Кореспондент ТСН Віталій Афанасієнко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: