Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
18-річна волонтерка підкорила проникливим співом на "Голосі країни"

Катерина Рибак допомагає збирати кошти на лікування бійців з зони АТО.

18-річна волонтерка з Нововолинська Катерина Рибак підкорила суддів шоу "Голосу країни" проникливим співом.

Катя навчається на електрика, самотужки організовувала благодійні ярмарки, концерти та співала на них, аби зібрати гроші пораненим бійцям АТО.

Саме публіка надала Каті сміливості вийти на велику сцену. Вона сподівається, що завдяки проекту "Голос країни" зможе стати справжньою співачкою та допомагати ще більшій кількості людей.

В ефірі "Сніданку з 1+1" Катя розповіла, що зараз має на меті організувати великий благодійний концерт на підтримку бійців в АТО:

"Після першого випуску "Голосу країни" в моєму містечку мене почали всі впізнавати.  Коли я зайшла у школу після повернення з Києва – мене всі так тепло зустрічали, а 4-5-класники навіть почали брати у мене інтерв'ю, вдаючи журналістів. Це так мило і приємно! Я мрію, що  популярність дозволить мені бути більш корисною для суспільства,  організовувати заходи зі збору коштів на лікування поранених в АТО, адже це зараз така велика проблема в нашій країні!" - зізнається Катя.

Катя обрала Потапа як свого наставника у проекті:

"Я щаслива, що до мене повернулися аж три тренери! Я дуже хвилювалась і взагалі не думала, до кого саме з наставників хочу піти, адже всі вони для мене надзвичайно великі авторитети у музиці, а Потапа обрала інтуїтивно, бо відчула зі сцени його енергетику. Коли він до мене заговорив, я одразу зрозуміла, що піду у команду саме до нього! У нас така дружня команда, ми постійно зідзвонюємось, спілкуємось у соціальних мережах, обговорюємо кожен ефір!".

Нагадаємо, красунчик-рокер із "Голосу країни" розповів, як обирав собі тренера. Євген Толочний став учасником команди Олександра Пономарьова.  

Залиште свій коментар

Вибір редакції