Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Червоненко вважає дивними обставини загибелі Януковича-молодшого

У таких випадках професійні спортсмени зазвичай встигають врятуватись.

Віктор Янукович-молодший був дуже професійним гонщиком і тому трагедія, яка з ним сталася, вкрай безглузда. Про це в інтерв'ю ТСН заявив відомий український автогонщик і колишній президент Федерації автоспорту України Євген Червоненко.

За його словами те, що сталося, дуже дивно. Подібні аварії нехарактерні для професійного ралійного водія, навіть коли він кермує авто не під час ралі.

"Дивує один факт: п'ятеро вистрибнули, а він один залишився - це дуже незвично. Бо в професійному ралі є випадки коли машини потрапляють у воду, і вони можуть навіть бути п'ятьма ременями пристебнуті, вони встигають виплисти. Гадати не хочу, але це трагедія", - пояснив Червоненко.

Червоненко не зв'язувався з близькими загиблого, адже з ними давно не спілкується. З Віктором спілкувався лише як зі спортсменом.

"Нічого поганого про нього не можу сказати. На жаль, він все життя був під чиїмось впливом, це не дало йому проявити себе. Він був нормальною, доброю людиною", - сказав екс-президент Федерації автоспорту.

Нагадаємо, протягом останнього тижня на Байкалі, де загинув Віктор Янукович-молодший, потонули вісім машин автогонщиків.

Відео Автогонщик Червоненко назвав обставини смерті Януковича-молодшого вкрай безглуздими

Залиште свій коментар

Вибір редакції