38-річна Надія Мейхер захопила фанів поперечним шпагатом

Дата публікації
Перегляди
20к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
38-річна Надія Мейхер захопила фанів поперечним шпагатом

Фото: instagram.com/nadyameiher

Співачка продовжує займатися балетом.

Ексучасниця гурту "ВІА Гра", співачка Надія Мейхер приголомшила фанів своїми балетними вміннями.

На своїй сторінці в Instagram 38-річна зірка опублікувала відео з тренувальної зали для занять класичною хореографією. У ролику співачка демонструє неабияку розтяжку та сідає на поперечний шпагат біля верстата.

"Кілька років тому, коли я вирішила заради свого музичного спектаклю Historia de Un Amor повернутися в класику, щоб відновити танцювальну форму, я навіть уявити не могла, з чим зіткнуся. Я завжди вела активний спосіб життя, займалася (щоправда, час від часу) в спортзалі, так само й плаванням, аеробікою тощо... І як же я здивувалася, коли не змогла правильно підняти ногу на 45 градусів: погана виворотність ніг. А гран батмани були геть не ті, що замолоду. І пішли довгі заняття... Згодом я відновилася. Та от шпагати мені давалися завжди, і щоб їх навчитися робити, є маленький секрет. Дуже важливо навчитися розслабляти не так тіло, як свідомість. Важливо зсередини, подумки вчитися розслабляти м'язи в тих місцях, де вони не піддаються. Бо все, що ми в своєму житті робимо, має бути свідомим. Звісно, не відкидаючи вправи...", - зауважила під знімком Надія.

Шанувальники звернули увагу на гнучкість зірки, про що повідомили у коментарях.

"Дуже красиво і граційно, Ви розумниця і дуже жіночна", "Дуже круто, молодець", "Молодець! Як це у вас так виходить", - писали у коментарях захопливі фани.

Нагадаємо, нещодавно Надія Мейхер вже демонструвала вертикальний шпагат, який робила під час аналогічних тренувань.

Наступна публікація