Альона Вінницька вийде заміж за Сергія Большого лише заради дитини

Дата публікації
Перегляди
6011
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Альона Вінницька вийде заміж за Сергія Большого лише заради дитини

Альона Вінницька пояснює відсутність штампу в паспорті "артистичним нехлюйством"

Музиканти вже 20 років живуть у цивільному шлюбі.

Співачка Альона Вінницька тричі отримувала пропозицію руки і серця від цивільного чоловіка Сергія Большого, але про весілля вона ніколи не замислювалася, йдеться у ТСН.Особливе.

"Мені не подобається цей процес пафосний. Не можу сказати, що я цього прагну. Після 20 років спільного життя дуже складно мені уявити грандіозний захід", - каже Альона.

Сергій на правій руці носить перстень, а у Альони палець вільний, хоча обручки мають і зберігають вдома ще з 1993 року. Спочатку на весілля пара не мала грошей, потім – часу, а батьки й досі наполягають, щоб пара одружилась.

"Це може пов'язано з нашою нехлюйством якимось артистичним. Ми не навчилися бути дорослими людьми. Наші мами, наші батьки завжди говорять нам, що ми живемо не так, як належить жити. Потрібно бути серйознішими", - ділиться Вінницька.

Чому Вінницька не хоче весілля

Чому Вінницька не хоче весілля

Тепер співачка готова оформити стосунки офіційно заради дитини, адже, за її переконаннями, дитина має народжуватись в офіційному шлюбі. Проте, коли родина зважиться на народження первістка – замовчують.

Нагадаємо, Альона Вінницька, готує до випуску свіженьку відеороботу на пісню "Он".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6011
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація