Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Анджеліна Джолі зважилася на сьому дитину - ЗМІ

Знаменитість хоче знову стати матір'ю.

Відома голлівудська акторка Анджеліна Джолі, яка днями вперше показала свій затишний будинок у Камбоджі, хоче знову стати матір'ю.

Як повідомляє Radar Online, Джолі планує усиновити сьому дитину.

Інсайдери впевнені, що таким чином голлівудська зірка вирішила заповнити порожнечу в серці, що з'явилася після розставання зі старшим сином Меддоксом, який поїхав вчитися до університету.

Видання зауважує, що Джолі вже давно хотіла усиновити дитину, але відкладала цей крок доти, доки 18-річний син не покинув рідний дім офіційно.

Відео Анджеліна Джолі вирішила взяти із сиротинця сьому дитину

Голлівудська зірка Анджеліна Джолі вирішила взяти із сиротинця сьому дитину. Таким чином, зірка планує заповнити порожнечу у душі. Що цього разу трапилося у життя актриси – дивіться у сюжеті.

Анджеліна Джолі вирішила взяти із сиротинця сьому дитину

Інсайдери припускають, що сьома дитина буде з бідної сім'ї, проте кого і з якої країни усиновить зірка, залишається поки що таємницею.

Варто відзначити, що Анджеліна Джолі виховує шістьох дітей з ексчоловіком Бредом Піттом: троє з них біологічні: 13-річна донька Шайло і 11-річні двійнята Нокс і Вів'єн, а трьох вони всиновили: 18-річний хлопець Меддокс - уродженець Камбоджі, 15-річний хлопець Пакс - родом з В'єтнаму, 14-річна дівчина Захара, яка народилася в Ефіопії.

Нагадаємо, нещодавно Анджеліна Джолі відвідала масштабний кіноконвент компанії Walt Disney Studios. Для такої події зірка підкреслила тонку талію елегантною сукнею.

Залиште свій коментар

Вибір редакції