Аніта Луценко вперше розповіла про смерть екскоханого

Аніта Луценко вперше розповіла про смерть екскоханого

Фото: instagram.com/anitasporty

За місяць після розриву стосунків чоловік повідомив, що у нього рак.

Популярна фітнес-тренерка Аніта Луценко вперше розповіла про втрату екскоханого чоловіка.

Як поділилася знаменитість в інтерв’ю Маші Єфросиніній, декілька років тому пішов з життя чоловік на ім'я Віталій, з яким Аніта свого часу зустрічалася. Згодом пара вирішилася залишитися друзями. За місяць після розриву близька людина повідомила, що у неї четверта стадія раку.

Я ніколи не розповідала про це. Це було досить багато років тому, вже п'ять - сім років. Коли ми знімали другий або третій сезон "Зважених", то одне з інтерв'ю, по-моєму, пішло в кадр, коли я сиджу в день, коли мені сказали, що людина, яку я кохала, померла. Я взагалі не зрозуміла, чому мене в цей день не звільнили (ну, бо були тайминги). На той момент це не зовсім вже був мій коханий чоловік. Ми розлучилися абсолютно класно, ну типу такі друзі. Це був адміністратор "Зважених та щасливих" Віталя. Він був мені суперпідтримкою на першому сезоні. Він завжди: "Ти найкрутіша, найприголомшливіша, ти найкраща тренерка". Знаєш, коли у тебе є на майданчику людина, яка з тобою просто завжди. Виявилося, приблизно за місяць після того як ми розлучилися, що у нього четверта стадія раку. Знаєш, коли молодий, красивий, і просто раз, і все.

пригадала спортсменка
Фото: instagram.com/anitasporty

Аніта зізналася, що спершу навіть не повірила у страшну хворобу Віталія.

Може, грає якось на публіку. Я себе, можливо, навіть картаю за це. Ми це могли обговорювати, але я не вірила в це. Потім ставало все гірше і гірше

додала Луценко

Тренерка поділилася, що дуже тяжко переживала втрату друга та екскоханого. Для знаменитості це був досить складний період. Аніта багато плакала та приблизно півроку зловживала вином.

Наразі Луценко щаслива у стосунках з чоловіком на ім’я Олександр, з яким виховує 4-річну доньку Мію. Зірка не збирається афішувати свого обранця та особисте життя.

Нагадаємо, раніше Аніта Луценко здивувала причиною, чому вирішила відчикрижити волосся "під хлопчика". Фітнес-тренерка не хоче завжди бути "ідеальною".

Повʼязані теми:

Наступна публікація