Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Антитіла" відзняли стильний кліп на унікальних локаціях столиці

У пісні "Танцюй" артисти використали фрагмент гімну Києва.

Український гурт "Антитіла" готується до представлення України на фестивалі закордоном та впроваджує експерименти у своїй творчості, йдеться у "Сніданку з 1+1".

Лідер колективу Тарас Тополя разом із колегою Сергієм Вусиком розповіли про непростий процес роботи над черговим кліпом. До речі, у пісні "Танцюй" було використано фрагмент культової композиції "Як тебе не любити, Києве мій". Тарас пояснив, чому саме вони обрали таке рішення.

"Гурт "Антитіла" народився в Києві і веде свою творчу діяльність зі столиці. Це - наше місто, і це такий приємний шматочок нашої малої батьківщини", - каже фронтмен колективу.

"Насправді, Тарасу це наснилося, він прокинувся з такою ідеєю, ми її втілили в життя", - додав музикант Сергій Вусик.

Стосовно прав на використання композиції-гімну Києва Тарас наголосив, що всі деталі процесу були узгоджені, вони "взяли благословення і відпустили пісню в люди".

Крім того, артисти розсекретили, що вже 17-го вересня представлятимуть нашу країну на масштабному фестивалі Bloor в Канаді.

Чоловік співачки Alyosha зазначив, що взагалі по-різному сприймають українську музику закордоном.

"У Європі – стриманіше, в Америці і у Канаді більш віддають свої емоції. Однозначно зрозуміло, що мова для тих, хто там спілкуються англійською, трохи дивна, але вони слухають мелодії і гарно реагують", - зауважив виконавець.

За словами артистів, під час роботи над кліпом "Танцюй" було використано 30 локацій.

"Є такі локації, які ще ніхто не використав. Наприклад, дах Українського дому", - розповів учасник гурту.

Взагалі, хлопці часто їздять у зону АТО, де допомагають нашим бійцям. За їхніми словами, вони жодного разу там не виступали, адже везуть усе необхідне до фронтової зони, де концерти заборонені.

Нагадаємо, "Антитіла" екранізували трагічну історію втрати малюком тата-бійця.

Відео Гурт "Антитіла" презентував нову відеороботу на пісню "Танцюй"

Залиште свій коментар

Вибір редакції