Бачу в ній свого батька: Бредлі Купер вперше розказав про донечку

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Актор став гостем шоу Опри Вінфрі.

Голлівудський актор та режисер Бредлі Купер, який нещодавно здивував своєю появою на виступі Леді Гаги, днями став гостем шоу Опри Вінфрі.

Саме там він вперше торкнувся теми їхньої спільної з Іриною Шейк донечки Леї.

Ірина Шейк та Бредлі Купер_1
Getty Images

Він зізнався, що з появою дружини і дочки його життя повністю змінилося.

"Сім'я змінила все моє життя. Наша дочка - вона неймовірна", - розповів режисер фільму-номінанта на "Оскар" "Народження зірки".

 Крім того, Бредлі додав, що Лея дуже схожа на його батька, який, на жаль, помер 2011 року від раку.

Ірина Шейк та Бредлі Купер з донькою_2
Getty Images

"Я часто бачу в ній свого батька. Не можу повірити, що я визнаю це, але у мене були моменти, коли я був в кімнаті з нею і говорив: "Тато?", - поділився актор під час інтерв'ю.

Також за словами актора  його дитина і його власна сім'я - це диво і те, про що він завжди мріяв. Це розкрило перед ним сьогоднішній день і дало можливість жити далі.

Під час розмови з телеведучою актор також розповів про те, що відчув, коли дізнався, що не отимав номінації на "Оскар" в категорії "Найкращий режисер".

"Я не був здивований, я ніколи не дивуюся тому, що мене не номінують. Я був зі своїм другом в кафе в Нью-Йорку, я подивився на свій телефон, і мені написали привітання з іншими номінаціями. І перше, що я відчув, - це збентеження. Насправді, мені було соромно, що я не виконав свою частину роботи", - зізнався Купер.

Залиште свій коментар

Вибір редакції