Безруков очолив одразу кілька московських театрів

Безруков очолив одразу кілька московських театрів

Безруков узявся за керівництво театрами

Актора призначено художнім керівником у закладах культури.

Актор Сергій Безруков відтепер працюватиме художнім керівником Московського обласного камерного театру і Московського обласного драматичного театру імені Островського. Окрім цього, є інформація також про призначення діяча театру та кіно ще й відповідальним за "Російський балет".

Відомості про призначення поширюють російські ЗМІ, посилаючись на адміністрацію губернатора Московської області. За цими даними, Безрукова призначено художнім керівником Московського обласного будинку мистецтв "Кузьменко", під дахом якого знаходяться згадані вище театри.

Як зазначив тимчасово виконуючий обов'язки губернатора Андрій Воробйов, представляючи нового художнього керівника акторського складу, завдяки такому відомому діячеві культури, як Безруков, підніметься престиж, художній рівень і популярність Будинку мистецтв.

Читайте також: Безруков зізнався, що Висоцького зіграв саме він

Сам актор сказав, що буде поєднувати роботу художнього керівника Будинку мистецтв і актора "Табакерки", де він трудиться зараз. Творчих планів новий худрук розкривати не став.

39-річний Сергій Безруков є народним артистом Росії. Це звання він отримав у 2008 році. У 2001 він став заслуженим артистом РФ. Є лауреатом Держпремії РФ, премій "Чайка", "Кумир" та інших. Найбільш відомі ролі Безрукова – в кіно ("Пушкін. Остання дуель", "Іронія долі 2") і на телебаченні ("Бригада", "Майстер і Маргарита", "Єсенін").

Повʼязані теми:

Наступна публікація