Бойфренд Брітні Спірс публічно образив її батька: "Джеймі - повний придурок"

Бойфренд Брітні Спірс публічно образив її батька: "Джеймі - повний придурок"

Бойфренд Брітні Спірс публічно образив її батька: "Джеймі - повний придурок"

instagram.com/britneyspears

Сем Асгарі розмістив гнівний пост у Instagram-Stories.

Бойфренд Брітні Спірс та фітнес-тренер Сем Асгарі вперше публічно висловив свою думку щодо батька коханої Джеймі Спірса.

Так, 27-річний обранець зірки у своїй Instagram-Stories опублікував гнівний допис, який присвятив опікуну своєї дівчини. Сем не стримався у своїх висловлюваннях і образив Джеймі, назвавши його придурком.

Я хочу, щоб всі знали: у мене немає ані краплі поваги до людини, яка намагається контролювати наші стосунки і постійно споруджує перешкоди на нашому шляху. По-моєму, Джеймі - просто придурок! Не хочу вдаватися в подробиці, він все ж завжди поважав нашу приватність. Однак я не можу втриматися, щоб не висловити свою думку 

заявив Асгарі
instagram.com/samasghari

Що змусило Асгарі так висловитися невідомо, але ймовірно його надихнув документальний фільму про Брітні, в якому описуються напружені стосунки дочки з батьком-опікуном.

Зауважимо, що днями Сем Асгарі поділився своїми планами і надіями щодо їхнього майбутнього зі співачкою, зауваживши що не може дочекатися, коли їхнє життя стане нормальним.

Нагадаємо, після виходу стрічки Framing Britney Spears не втрималася і сама Брітні. Вона опублікувала допис у Twitter, в якому наголосила, що кожен має свою історію, але не варто думати, що всім все відомо про чиєсь життя.

Наступна публікація