Брутальний брат Даші Астаф'євої зі своєю групою випустив кліп

Колектив DETACH презентував відео на пісню Deep and down.

Українська рок-група DETACH, в якій на барабанах грає брат солістки NIKITA Даші Астаф'євої Євген, презентувала кліп у стилі альтернативний рок на композицію Deep and down.

Ролик на заголовну пісню з нового альбому I am — deep and down, хлопці зняли ще влітку, але з властивим креативом і педантичністю поставилися до пост-продакшну, тому випустили кліп лише зараз.

Вокаліст DETACH Олексій Веренчик сам є кліпмейкером з більш, ніж десятирічним стажем. При цьому працює він з артистами абсолютно різних форматів — на його рахунку співпраці і з Валерією, і з Elvira T, і з групою "Антитіла". Тому всі свої відео DETACH створюють самостійно від "А" до "Я".

Брат Астафьевой и группа DETACH
Брат Астаф'євої грає в групі DETACH

Локацію музиканти шукали кілька тижнів — ніде не було приміщення відповідних розмірів, адже за режисерським задумом для знімань необхідних кадрів треба було використовувати тридцятиметровий кран. Несподівано для себе вони натрапили на ангар, в якому раніше відбувався GOGOL FEST.

Робота над відео тривала близько тридцяти годин. Але найбільше уваги приділялося саме пост-продакшну.

"Всередині кожного з нас живуть чорні емоції і чорні бажання. Перемогти їх і не випустити назовні – головна мета кожної людини. Протистояння між світлими і темними сторонами відбуваються постійно. Коли тобі необхідно дати вихід внутрішній агресії, краще всього сублімувати її творчість. Саме цю ідею ми хотіли передати у своєму кліпі", – прокоментували нову роботу музиканти.

Барабанщик DETACH Євген Астаф'єв, брат Даші, також став і стилістом відео Deep and down.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: