Децл переконаний, що Росія може прожити без "батяні"

Кумир підлітків 90-х невдоволений політикою Путіна.

Гострослівний репер Децл асоціює політику Путіна після 2004-го року із "грою в одні ворота".

Артист достатньо радикально пояснив свою позицію стосовно діяльності очільника Росії та рівня життя в країні загалом.

"Люди підбадьорюються і намагаються не сумувати, намагаються не пускати негатив, який накопичився, але моє покоління мене підтримує. Якщо не всі, то більшість. І воно знає, що є реальність, а є телевізійна пропаганда. У моєму осудному віці Росія перебувала у своїй кращій стадії, з 2000 до 2004 року. Коли Володимир Володимирович тільки освоювався. А далі щось незрозуміле почалося. Мабуть, освоїлися, зрозуміли, як працюють схеми, як їх віджимати", - зауважив Кирило Толмацький стосовно діяльності чинного президента РФ в інтрерв'ю "Радио Свобода".

32-річний музикант додав, що потреба громадськості мати органи контролю є вельми тимчасовим явищем.

"Так, почалася гра в одні ворота. Але країна може же жити без батяні. Дитина стає дорослою, коли вона йде від батьків, починає самостійне життя. Якщо суспільство стає дорослим, то йому не потрібні контролюючі органи", - метафорично описав Толмацький політичне сьогоднення своєї держави.

Крім того, артист прокоментував сучасне підростаюче російське покоління.

Він  зазначив, що люди намагаються копіювати, як зомбі, вчинки свого вождя і рідко хто з молодих людей замислюється про такі важливі речі, як створення сім'ї, народження дітей.

"Я спостерігаю за тим, що відбувається в суспільстві. І мені це не дуже подобається. Я дивлюся на своїх однолітків і бачу, що ніхто з них не замислюється навіть про те, щоб зробити сім'ю. Мало хто має дві-три дитини ", - підсумував Децл.

Репер також пояснив, чому припинив підтримувати стосунки із колегами по шоу-бізнесу та запевнив ведучого, що не прагне і ніколи не прагнув бути популярним.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: