Демі Мур розповіла про "руйнівну залежність" від Ештона Кутчера

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Акторка зізналась, що стосунки з ексчоловіком негативно позначилися на її дочках.

Голлівудська акторка Демі Мур, яка нещодавно назвала ім'я чоловіка, який зґвалтував її у 15-річному віці, наразі відверто розповіла про свою не здорову "залежність" від Ештона Кутчера і про те, як вона негативно вплинула на дітей.

56-річна зірка разом зі своїми трьома дочками стала гостею шоу Джади Пінкетт-Сміт Red Table Talk, де і повідомила, що залежність від Кутчера була руйнівною.

"Моя залежність від Ештона, ймовірно, була найбільш руйнівною, тому що емоційно просто відключила мене", - заявила Демі, яка визнала, що її дочки, Румер, Скаут і Таллула Вілліс, потребували її уваги, проте вона була цілком поглинена своїм молодим чоловіком і зовсім забула про них.

Молодша дочка акторки 25-річна Таллула Вілліс, яка зізналась, що вживала наркотики, підтвердила слова матері і розповіла про наслідки спільного життя матері з Кутчером.

"Я бачила, як вона поводилася з Ештоном в ті роки, тому що я єдина, хто залишився жити з ними, всі інші покинули будинок. Я почувалася дуже занедбаною. Я дійсно вірила в те, що вона мене не любить. Але я бачила, як вона стає алкоголічкою і ще більше віддаляється", - зізналася Таллула, якій на момент одруження Мур з Кутчером було дев'ять років.

Нагадаємо, нещодавно Демі Мур випустила автобіографію, у якій розповіла приголомшливі факти із свого життя. Вона не приховала, що старждала від алкогольної і наркотичної залежності в 20-річному віці, після чого актриса пройшла курс реабілітації, однак, за словами знаменитості, у неї стався рецидив після зради Ештона Кутчера.

Залиште свій коментар

Вибір редакції