Дівчину Даміано Давида прооперували: "Тіло без болю"

Дівчину Даміано Давида прооперували: "Тіло без болю"

Фото: instagram.com/giorgiasoleri_

Причиною операції став ендометріоз.

Італійська модель, кохана фронтмена гурту Måneskin Даміано Давида, Джорджія Солері, яка страждає на вульводинію, перенесла операцію.

Так, 25-річну дівчину прооперували через ендометріоз, на який вона також хворіла. Звісткою красуня поділилася на сторінці в Instagram, опублікувавши фото з лікарняного ліжка. Солері зізналася, що дуже довго чекала на це, оскільки від 14 років страждала від нестерпного болю.

"Я дуже довго чекала цього моменту. 21 березня 2021 року - день, коли поставили діагноз: ендометріоз і аденоміоз. Фактично, як і більшість людей з цими захворюваннями, я вже знала це. Я знала про це, коли знепритомніла в школі в 14 років через менструальну біль і була майже змушена почати приймати протизаплідні пігулки. Я знала це, коли кожен місяць мої місячні приковували мене до ліжка, поки у мене не закінчувалися сили. Я знала це, коли в 21 рік пішла до великого спеціалізованого центру, і мене відправили без діагнозу, бо я "іпохондрик" і "брехуха". Я також знала про це, коли результат прийшов за 20 днів після МРТ. Я просто знала це", – поділилася Солері.

Фото: instagram.com/giorgiasoleri_

Модель зізналася, що операція – це для неї перемога. Оскільки, від сьогодні у неї буде можливість пізнати нове тіло "без болю".

"Ендометріоз був частиною мене так довго, що я навіть не знаю, що належить мені, а що йому. Ця операція - перемога, тому що від сьогодні я зможу спробувати повернути життя, яка належить мені",– поділилася дівчина.

У коментарях одним з перших написав повідомлення Даміано. Обранець моделі залишив смайлики у вигляді рук, які складені у молитву, та червоного серця. Зі свого боку, Джорджія відповіла коханому також емоджі у вигляді сердечок та котика.

Фото: instagram.com/giorgiasoleri_

Нагадаємо, раніше дівчина Даміано Давида показала, який вигляд має її живіт через хворобу статевих органів. У своїх Instagram-stories обраниця зірки запостила фото, на якому постала перед дзеркалом у спортивних штанах та білому ліфчику.

Повʼязані теми:

Наступна публікація