Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дмитра Комарова живцем закопали у розпечений пісок

У новому випуску програми "Світ навиворіт" ведучий випробує на собі екзотичну послугу.

Сьогодні о 22:00 на "1+1" вийде новий епізод програми "Світ навиворіт" з циклу "Вогняне кільце Японії".

В студії "Сніданку з 1+1" Дмитро Комаров розкрив інтригу нової серії "Світу навиворіт", продемонстрував знання японської мови та розповів про найдивовижнішу страву, яку йому довелось скуштувати в Японії.

Так, у новому випуску Дмитро Комаров та оператор Олександр Дмитрієв потраплять до острова Кюсю, найгарячішого місця однієї з найбільш сейсмічно активних зон світу, де відбувається 90% усіх землетрусів на планеті. Телеведучий покаже, як живуть японці біля підніжжя активного вулкана Сакурадзіма, який вивергається більше 100 разів на рік та щомиті може знищити ціле місто під потоками лави.

ВідеоДмитро Комаров розкрив секрети нового випуску програми "Світ навиворіт"

Цікаво, що японці навчилися не тільки жити поруч з одним із найнебезпечніших вулканів світу, але і отримувати користь від цього. Щодня вони збирають вулканічний попіл, з якого потім виробляють косметику та мило.

Крім того, команда "Світу навиворіт" відвідає унікальне "пекельне" місто Ібусукі та моторошне "криваве" озеро, назване так через помаранчево-червоний відтінок води. У місті, під яким кипить магма, а земля розпечена настільки, що гаряче ходити, телеведучий-екстремал Дмитро Комаров навіть випробує на собі екзотичну послугу – закопування живцем у гарячий вулканічний пісок.

Дмитро Комаров_2
прес-служба каналу "1+1"

"Після 10 хвилин нерухомого ув’язнення в розпеченому піску почуваєшся бадьорим та повним сил. Пісок проводить тепло з розпечених надр землі. Від цього кров розганяється та насичується киснем", - ділиться враженнями Дмитро.

Автор і ведучий програми також розповів про найекзотичнішу страву, які йому довелось скуштувати в Японії:

"На острові Окінава живе більше тисячі осіб, яким вже за 100 років. Ми будемо розкривати таємниці їхнього довголіття. Один з них криється в їжі. Наприклад, ми покажемо, як готується величезне око тунця".

Дмитро Комаров_1
прес-служба каналу "1+1"

Крім того, Дмитро Комаров продемонстрував знання японської мови:

"Японці виявляють вдячність до інших японців словами "Арігато годзаймас" і низьким поклоном. Найважливіше слово, "вибач", японською мовою звучить як "Сумімасен". Цим словом вони і вітаються, і прощаються, і просять вибачення".

Одним з пунктів на мапі експедиції команди "Світу навиворіт" у Японії став таємничий острів, де живуть ченці, які роблять неймовірне – босоніж ходять розпеченим вугіллям. Дмитро Комаров вирішив розкрити їхню таємницю, та чи вдасться сміливому телеведучому пройти вугіллям та не обпектися, дивіться вже сьогодні о 22:00 на "1+1" у новому випуску програми "Світ навиворіт".

Залиште свій коментар

Вибір редакції