Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Вінниччині перекрили рух військовій колоні, протестуючи проти утилізації боєприпасів

Кар'єр, у якому мали провести утилізацію, всього за кілометр від села.

Жителі села Лісова Лисіївка на Вінниччині повстали проти утилізації боєприпасів Калинівського арсеналу, йдеться у сюжеті ТСН.16:45.

Підривати їх вирішили у піщаному кар’єрі, який не діє. Але оскільки він лише за кілометр від села, люди бояться за  свої будинки. Тому і заблокували військову колону, яка привезла снаряди.

Попри вмовляння обласних чиновників, що загрози для людей немає, машини вибухотехнікам розвантажити не дозволили.

"Це рішення було обласної ради. Це не далеко від села, людей це занепокоїло, люди вийшли з акцією протесту. Техніка розвернулася назад і поїхала. Ми розуміємо, що його треба десь утилізувати, але не під хатами", - каже  сільський голова Лісової  Лисіївки Ігор Соць.

Автомобілям довелося повертатися до військової частини. Жителі села обіцяють чергувати на дорогах, доки рішення про знешкодження снарядів поруч із селом не скасують.

"Яка гарантія того, що всі боєприпаси, які тут будуть закладені, вони всі зірвуться, можливо якісь залишаться і з часом здетонує, і можуть постраждати невинні люди", - занепокоєний місцевий мешканець Петро Грищук.

Нагадаємо, 26 вересня почалася пожежа і вибухи на складах боєприпасів біля Калинівки на Вінничині. Через це з міста та прилеглих сіл евакуювали понад 30 тисяч осіб, травмовано дві людини.

Залиште свій коментар

Вибір редакції