Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дружина Сергія Бабкіна показала своїх домашніх вихованців

Актриса поділилася зворушливою історією про котів.

Сьогодні у світі відзначають День котів. З цього приводу дружина музиканта Сергія Бабкіна, актриса театру "Прекрасні квіти" Сніжана опублікувала у своєму Instagram знімки своїх домашній вихованців – "лисих" котів.

Під фото Сніжана розповіла історію того, як вони з'явилися в їхній родині.

У коментарі йдеться, що Сергій не хотів тримати вдома якихось тварин, і вони прожили 10 років без них. Але одного разу Сніжана запропонувала чоловікові поїхати в розплідник і просто на них подивитися. Актриса мріяла знайти білого кота з блакитними очима. Подружжя вирушило в розплідник.

"Заходимо до кімнати, їх там так багато, одні великі, інші менше, треті зовсім крихітки. І всі один на одному сплять, ковбасяться. Я сіла посередині кімнати і з цієї великої купи лисиків відокремлюється один, підходить до мене, ставить на мене лапи, залазить зверху і сидить. І цей сміливий - мій Білий з блакитними очима. Заводчиця каже: "Він вас обрав". А я їй: "Ні, це я його обрала". Дивлюся, біля Сергія крутиться сіренький клубочок, дівчинка, і на ноги сіла, і стрибнула на спину. І тут він каже: "Мені подобається Сіренька. А я: "Ні, Сергію, я мріяла про Білу з блакитними очима". Він: "Беремо двох!", - йдеться в коментарі до світлини.

Сніжана зазначила, що це була любов з першого погляду. Нині вони не уявляють життя без своїх котиків на ім'я Кокос та Цея.

Нагадаємо, Сніжана вперше заспівала дуетом зі своїм чоловіком Сергієм. Трек вийшов ще в 2016 році в альбомі #неубивай. Він називається "Напиши мене" і тільки зараз сім'я вирішила відтворити його ліричну візуалізацію і таким чином нагадати про нього.

Залиште свій коментар

Вибір редакції